B2B Kanal Yönetim Sistemi

Eski Alışkanlıklarınızı Unutma Zamanı

B2B müşterilerine kullanımı kolay web ve mobil ile bayi müşterilerinize modern online sipariş deneyimini yaşatın.

B2B müşterileriniz kendine özel iskonto ve fiyatlarına, kampanyalara, zengin görseller içeren dijital kataloglarına ve güncel ürün envanteri erişebilecekler. Satış destek departmanlarınıza gerek kalmadan kendi sistemlerinde web veya mobil üzerinden online sipariş verebilirler.

Gelişmiş B2B Yönetimi

ERP programınızdaki carilerinize sadece tek tıkla B2B şifresi oluşturabilirsiniz. Bayileriniz kendilerine özel iskontolar üzerinden sipariş, cari ekstre, online mutabakat, ödeme, tahsilat, bakiye sipariş vs. gibi gelişmiş B2B özelliklerinin tamamını kullanabilir.

Bütünleşik ERP Yönetimi

Logo, Netsis Ticari Programlarıyla tam entegrasyon sağlayan B2B çözümleri ile ticari faaliyetlerinizi anlık olarak kontrol edin. Ticari programlarınızdaki işleyişinizi değiştirmeden tüm işlerinizi web ortamında bayilerinize açarak süreçleri tek noktadan yönetin.

Anahtar Teslim Çözümler

Alan adı, Barındırma, SSL Güvenlik Sertifikası, Yedekleme ve diğer birçok hizmet size B2B ile bir bütün olarak sunulur. Kurulum ve yapılandırma sizinle koordine olarak ekibimiz ile sorunsuzca ve hızlıca geçiş işlemleriniz tamamlanır.