Ne zaman neyi hedefliyoruz?

Firmamız Hakkında

Çemrek Bilgi Teknolojileri 2004 yılından bu yana uzmanlık isteyen bilgi teknolojileri ve sektöre yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok amaçlı, çok katmanlı ve çok kanallı iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı mühendislik çözümleri ile sağlamaktayız.

Ağırlıklı olarak iş ve süreç yönetimi sistemleri üzerinde konusunda uzman kadrosuyla birçok başarılı projeye imza atmış, yeni nesil yazılım teknolojileri ve sistem çözümlerinde tüm müşterilerine en uygun bilişim çözümlerini sunmaktadır.

Netsis Logo Yazılım çözüm ortaklığı yanı sıra ERP sistemleriyle doğrudan entegre Kurumsal çözümler, Mobil ve Web Yazılımlar, Masaüstü uygulamaları, Sunucu, Donanım ve Ağ çözümleri, E-Ticaret uygulamaları ile sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

e-Dönüşüm ’ün yeni nesil teknoloji ve çözüm yelpazesini güncel ve yarının gereksinimlerine uygun olarak geliştirmektedir.

Kurumsal firmalara yönelik iş planlarımız sayesinde müşterilerimize her zaman en doğru ve kesin sonuçlar üretmek adına yol alıyoruz.

Anahtar teslim çözümlerimiz ve uygulamalarımız sayesinde işletmenin 3. Kişilere ihtiyaç duymadan bütün çözümlerini tek bir yerden ulaşmalarını sağlamayı ilke edindik. Analitik ve inovasyon yapısında her zaman teknolojimizi ve işletmeleri bir adım öne çıkarmak adına gün ve gün gelişme göstermekteyiz. Teknoloji dur durak bilmeyen bir yapı olduğu için sizlerin de aramıza katılmasını temenni ederiz.

Deneyimlerimiz

16 Yılı aşkın sektör tecrübemiz ile her gün artan azmimiz

Nerelerdeyiz

Ülkemizde onlarca şehir ve yurt dışında hatırı sayılır projeler

Bize değer katan unsurlar

150'den fazla memnuniyet ve kocaman bir aile.